Portfolio

Portfolio Mozaika Art


Jedna z naszych najnowszych realizacji dla firmy remontowej. Oprócz klasycznego przedstawienia usług. Firma zajmuje się również sprzedażą wysokiej jakości produktów, co też zostało uwzględnione na stronie, na życzenie klienta. Dodatkowym atutem, są oryginalne zdjęcia wykonane przez zleceniodawcę.

Portfolio Pawko-runner

Strona internetowa została zaprojektowana zgodnie z identyfikacją wizualną, jaka została przesłana w formie logo. Na tej podstawię, dobraliśmy kolorystkę oraz zdjęcia w pełni odzwierciedlając osobowość klienta, oraz firmy. Strona internetowa nadal buduje tożsamość marki, jednocześnie skupiając się na pozyskaniu nowych klientów. Dodatkowo dla klientów został wdrożony panel, gdzie można śledzić plan treningowy oraz komunikować się z trenerem. Strona jest zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google oraz dostosowana do urządzeń mobilnych.

Portfolio Konrad Górak

Celem tej strony było przedstawienie osoby Konrada jako specjalisty oraz zwiększenie zapisów na konsultację. Cel został osiągnięty, dzięki prostej stronie składającej się z 4 zakładek.Strona oczywiście w pełni responsywna i zoptymalizowana pod wyszukiwarki. To jest na pozór prosta strona internetowa, ale treść tam zawarta i minimalizm wyglądu sprawia że ta strona zarabia !

Protfolio Dominika Bielicka


Blog osobisty zaprojektowany tak, aby był prosty, funkcjonalny a jednocześnie oddający osobowość Dominiki. Dodatkowym atutem jest łatwość dodawania wpisów. Strona zintegrowana z social mediami, zoptymalizowana pod wyszukiwarki oraz w pełni responsywna. Nie mogło też zabraknąć oprogramowania zabezpieczającego stronę.

Portfolio Speed Trans


Założeniem strony internetowej było jasno i krótko przedstawienie zakresu usług firmy oraz zwiększenie ilości zapytań na terenie województwa śląskiego. Dlatego wdrożyliśmy formularz kontaktowy na stronie głównej. Dodatkowo strona jest optymalizowana i pozycjonowana na terenie województwa śląskiego.

Portfolio Psychoterapia Logos

Celem projektu było pomoc w rozpoczęciu budowaniu marki Pani Katarzyny jako psychoterapeutki oraz przedstawienie zakresu problemów, z jakimi pacjent może się zgłosić. Na życzenie klientki strona składa się z 3 zakładek z możliwością późniejszej rozbudowy.

Portfolio łózkai koncentratory

Strona internetowa stworzona dla firmy zajmującej się wypożyczaniem sprzętu medycznego ( łóżka, koncentratory tlenowe itd..) Grupa docelowa do której kierowaliśmy ofertę to przede wszystkim osoby starsze. Stąd też postawiliśmy na prostotę oraz czytelność tekstów. Dodatkowym atutem jest łatwość znalezienia danych kontaktowych.