Tworzenie sklepów internetowych

Rynek e-commerce jest w Polsce bardzo duży. Jego wartość szacuje się na ok. 70 mld zł, przy czym co roku rośnie on w niezwykle dynamicznym tempie, bo o 15-20%. To szczególnie ważne z punktu widzenia podmiotów prowadzających działalność handlową, która dzięki powszechności sieci Web przy stosunkowo niskich nakładach finansowych może być prowadzona w skali nie tylko lokalnej, ale również ogólnopolskiej. W tym celu trzeba spełnić podstawowy warunek: posiadać sklep internetowy. Przedsiębiorstwa ze Śląska mogą zlecić jego wykonanie naszej firmie Woj-Mar. Gwarantujemy atrakcyjny cennik i wysoką jakość usług.

tworzenie sklepów internetowych
tworzenie sklepów internetowych

Dzięki prowadzeniu handlu online można z powodzeniem dotrzeć do klientów z dowolnej miejscowości w kraju. Co więcej, sprzedaż odbywa się w sposób automatyczny i jest możliwa przez całą dobę bez nadzoru – zadanie właściciela polega jedynie na nadaniu przesyłki z kupionym towarem. Im lepiej wykonana aplikacja WWW, tym większe szanse na skuteczną sprzedaż, dlatego warto powierzyć zlecenie fachowcom, dla których projektowanie i tworzenie sklepów internetowych to codzienność. Na Śląsku tacy specjaliści pracują w Woj-Mar – serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

Prace rozpoczynamy od dokładnego zbadania potrzeb i wymagań klienta. Dowiadujemy się, jakich funkcji oczekuje, a jednocześnie w oparciu o zdobyte przez lata pracy doświadczenie podajemy własne podpowiedzi i sugestie. Wspólnie ustalamy wszelkie szczegóły zlecenia, ponieważ wiemy, że już samo projektowanie sklepów internetowych jest niezwykle istotnym procesem z punktu widzenia finalnych efektów. W momencie, gdy wstępne założenia i zaproponowany cennik są zaakceptowane przez klienta, przechodzimy do właściwych prac.

Każdy sklep internetowy tworzymy nie tylko w oparciu o wiedzę i doświadczenie, ale również przy użyciu starannie dobranych, nowoczesnych technologii i narzędzi. Dbamy o to, żeby projektowane przez nas aplikacje były czytelne i proste w obsłudze zarówno z punktu widzenia użytkowników robiących zakupy, jak i administratorów nadzorujących sprzedaż. Dlatego szczególną wagę przykładamy do takich kwestii jak design, oprawa graficzna, UX i UI.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tworzenie sklepów internetowych musi uwzględniać nie tylko ich stronę wizualną i wrażenia użytkowania w trakcie jego przeglądania, ale również konwersję, której oczekuje każdy przedsiębiorstwa prowadzący działalność w sieci. Mając to na uwadze, projektowanie aplikacji podporządkowujemy właśnie temu, aby korzystający z niej użytkownicy byli skutecznie prowadzeni do punktu, w którym składa się zamówienie.

W konkurencyjnej cenie stworzymy sklep internetowy dla Twojej firmy ze Śląska niezależnie od branży, w której działa i wielkości asortymentu, którym dysponuje. Zapewniamy dostosowanie strony do współczesnych wymagań, takich jak dopasowanie do urządzeń mobilnych, krótki czas wczytywania danych czy przejrzystość publikowanych treści. Wszystko to ułatwia prowadzenie działań marketingowych zorientowanych na promocję biznesu.


Projektowanie sklepów internetowych – cennik

Mamy świadomość, że poza wysoką jakością wykonania zlecenia nasi klienci są zainteresowani także korzystnym cennikiem, dlatego gwarantujemy konkurencyjne stawki. Nie możemy jednak z góry określić kosztu wykonania, ponieważ tworzenie sklepów internetowych to bardzo indywidualny proces, który jest dostosowywany do potrzeb, wymagań i możliwości finansowych klienta. W związku z tym każde zlecenie traktujemy jednostkowo – w celu uzyskania szacunkowej kwoty realizacji prac bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

projektowanie sklepów internetowych